CN Superstar Soccer: Goal!!!

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 399 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Cartoon Network
CN Superstar Soccer: Goal mobil oyununu IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz.

Adventure Time, Steven Universe, Sürekli Dizi, Muhteşem Gumball Dünyası, Kafadar Ayılar, Clarence ve Uncle Grandpa gibi en sevdiğin Cartoon Network programlarından 16 farklı kaptandan biri olarak oynayabileceğiniz muhteşem bir dünyaya sahip olabilirsiniz. 

CN Superstar Soccer: Goal mobil uygulaması sayesinde çocuklarınıza eşsiz bir dünya sunabilirsiniz. Her karakterin benzersiz top sürme özelliği bulunuyor. Bu özel hamleleri keşfederek stratejik bölgelerde kullanabilirsiniz. Pas verme, şut çekme, top sürme ve çalımı birleştirerek kendi muhteşem oyununu yaratabilir ve şampiyon olabilirsiniz. 

Bilgisayara karşı oyna veya futbol becerilerini çok oyunculu maçlarda diğer oyunculara karşı sına. Ne durumda olduğunu belirle ona göre çeşitli planlar ile oyunun tadını çıkart. Heyecanlı bir mobil oyun sizleri bekliyor. Aynı cihazda, kablosuz bağlantı üzerinden veya çevrim içi olarak arkadaşlarınızla karşılıklı maçın tadını çıkartın. Kafadar Ayılar'dan Boz karakteri, özel seslendirmeyle maçı anlatıyor ve maçın seyrini değiştirebilecek güçlendiriciler sunuyor. Sizde IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza CN Superstar Soccer: Goal mobil oyununu indirin ve çocuklarınıza macera dolu bir oyun deneyimi yaşatın. 

CN Superstar Soccer: Goal!!! indir
DİĞER SÜRÜMLER