CN Superstar Soccer: Goal!!!

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 10.99 TL
  • Boyut 399 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Cartoon Network
Aksiyon ve maceranın yeni adı CN Superstar Soccer: Goal mobil oyunu ile karşı karşıyasınız.

Televizyon kanalı olarak da yakından tanıdığımız çocukların hayranlıkla seyrettiği Cartoon Network kanalında çizgi film olarak bildiğimiz CN Superstar Soccer: Goal çizgi filminin mobil versiyonu ile karşı karşıyasınız. Uygulamamızı Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek çocuklarınızın çizgi filmin karakterleri ile eğlenmesine izin verebilirsiniz. 

Çocukların büyük bir beğeni ile seyrettikleri sevimli karakterlerin bulunduğu CN Superstar Soccer: Goal çizgi filmi mobil cihazınızda yerini alarak çocuklarınızı filmin içerisine davet ediyor. Büyüklerden çok çocuklara hitap ettiğini düşündüğüm CN Superstar Soccer: Goal mobil oyununa sizde sahip olun ve çocuklarınız mobil cihazınızla sevimli karakterler eşliğinde tanışsın. 

Mobil cihazınızın sizlere sunmuş olduğu bu imkanı kaçırmadan çocuklarınızı Cartoon Network mobile dünyasına girmesine izin verin. Çocuklarınızın kişisel gelişimlerine de oldukça fayda sağlayan bir mobil oyun olması sebebiyle sizleri de memnun edebilecek kaliteye sahiptir. Sizde cep telefonunuza CN Superstar Soccer: Goal oyununu indirerek çocuklarınıza eğlenceli bir dünya sunabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
CN Superstar Soccer: Goal!!! indir
DİĞER SÜRÜMLER